Liturgia Słowa

Chce mogę pomóc

Teraz gościmy na stronie

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Odwiedziło nas:

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj91
mod_vvisit_counterWczoraj73
mod_vvisit_counterW tym tygodniu366
mod_vvisit_counterWszystkie117105

Dzisiaj: Gru 03, 2016


Designed by:

Aktulaności PDF Drukuj Email




  

ODWIEDZINY DUSZPASTERSKIE – KOLĘDA A.D. 2016/2017

 

Data i Godzina

Ulice Parafii św. Ludwika, Króla i Wniebowzięcia NMP

26.11.2016 r.

SOBOTA 14:00

ul Panewnicka (od dworca do klasztoru) 1-64

27.11.2016 r.

NIEDZIELA 14:00

Panewnicka (od Bazyliki - do  Sz.P. nr 9: do nr 172 parzyst, 157 niep.-); Twarda – Osiedle Świerkowe, Rzeczna, Nad Strumieniem + Bojanowskiego – osiedle.

1.12.2016 r.

CZWARTEK 16:00

Panewnicka (od Sz.P. nr 9 do ul. Partyzantów); Zamiejska, Górzycka

2.12.2016 r.

PIĄTEK 16:00

Szafirowa, Urocza

3.12.2016 r.

SOBOTA 14:00

Krucza 24; 74-74e; 76-76e

4.12.2016 r.

NIEDZIELA 14:00

Krucza 80-80h; 82-82i

8.12.2016 r.

CZWARTEK 16:00

Książęca, Brygadzistów, Przodowników, Strzałowa, Kombajnistów

9.12.2016 r.

PIĄTEK 16:00

Mała, Nizinna, Braci Wieczorków, Radomska

10.12.2004 r.

SOBOTA 14:00

Chodkiewicza, Cieszyńska, Kazimierza Wielkiego, Rogosza, Ustrońska, Rybacka, Smoleńska, Ludowa, Stolarska, Kokociniec

11.12.2016 r.

NIEDZIELA 14:00

Kijowska 47; 49; 51; 53; 55

15.12.2016 r.

CZWARTEK 16:00

Kijowska 73; 95; 97

16.12.2016 r.

PIĄTEK 16:00

Łanowa, Majakowskiego, Heweliusza, Wybickiego, Ogrodowa,

17.12.2016 r.

SOBOTA 14:00

Szojdy, Zielona, Wyzwolenia

18.12.2016 r.

NIEDZIELA 14:00

Osiedle Książęce i Osiedle Franciszkańskie

19.12.2016 r.

PONIEDZ. 16:00

Grzesika, Jutrzenki + Leśniczówka, Krucza 1-39; 2-44; 49-81, Sielska

Kijowska 2-4-6 + stare budownictwo: 1-26; 30, 32, 34, 37, 38; 54-79; 87-95;  Płochy: 35-38

27.12.2016 r.

WTOREK 16:00

Płochy 2, 4, 5


28.12.2016 r.

ŚRODA 16:00

Gromadzka, Koreańska, Wietnamska, Japońska

29.12.2016 r.

CZWARTEK 16:00

Warmińska, Medyków (Szkoła)

30.12.2016 r.

PIĄTEK 16:00

Mazurska, Smolna, Śląska + Leśniczówka

2.01.2017 r.

PONIEDZ. 16:00

Bieszczadzka, Harcerska, Wczasowa

3.01.2017 r.

WTOREK 16:00

Piotrowicka, Hadyny (bez Osiedla Książęcego)

4.01.2017 r.

ŚRODA 16:00

Wileńska, Słupska

5.01.2017 r.

CZWARTEK 16:00

Bromboszcza

6.01.2017 r.

PIĄTEK 16:00

Huculska, Małopolska

7.01.2017 r.

SOBOTA 14:00

Franciszkańska, Bika

8.01.2017 r.

NIEDZIELA 14:00

Pomorska, Poleska, Kaszubska, Mazowiecka

9.01.2017 r.

PONIEDZ. 16:00

Zielonogórska

10.01.2017 r.

WTOREK 16:00

Grunwaldzka, Żeromskiego

11.01.2017 r.

ŚRODA 16:00

Świdnicka

12.01.2017 r.

CZWARTEK 16:00

Koszalińska

13.01.2017 r.

PIĄTEK 16:00

Bronisławy

14.01.2017 r.

SOBOTA 14:00

Emerytalna, Zagrody, Związkowa

15.01.2017 r.

NIEDZIELA 14:00

KOLĘDA DODATKOWA